Світлана Самохіна

Відгук

Відгук Світлани Самохіної

Мама та авторка блогу “Світ бібліофіла – блог про прочитані книжки” Світлана Самохіна ділиться своїм враженням від “Курсу юного патріота”.

“Як на мене, цей посібник – це такий собі підручник із життя, біблія того, як слід жити в цьому світі по совісті. Ми за життя дуже багато вивчаємо предметів та наук у школі та інституті, але часто саме життю нас вчить вулиця та власний досвід. Бо ці науки у вишах, як правило, виявляються геть начисто відірваними від реалій. А батьки чи родичі не вміють чи не хочуть говорити з дитиною за життя або ж, як це часто трапляється, просто не є для неї авторитетами.

“Курс юного патріота” (досі не можу звикнути до назви) може уперше стати такою дисципліною, яка навчить дитину відрізняти зле від доброго, правильне від підлогу, справжнє від шаблонів. У людині формують самодостатність та повагу до себе та оточення – те, без чого жоден народ не може здійснитися. Таким чином, із цією книгою, як високопарно це б не звучало, маємо шанси на те, що виросте перше покоління здорових і сильних морально і фізично людей зі здатністю любити.”

Читати повний текст відгуку.