Серйозна дитяча література

Експерти відзначають, що в Україні не вистачає серйозної дитячої літератури, яка б допомагала дітям долати страхи, справлятися з невдачами, знаходити порозуміння з оточенням, розрізняти добро і зло у буденному житті та вчила б іншим по-справжньому життєво необхідним речам.

Одна з таких книг вийде друком до нового навчального року.

На перший погляд “Курс юного патріота” має небагато спільного з життєвим дороговказом. Адже ми звикли до того, що патріотизм розуміють або як почуття, якому неможливо навчити, або як результат військової та ідеологічної підготовки.

А що як повернутися до витоків і замислитися над тим, з чого саме народжується пошана та любов до батьків і Батьківщини, які спонукають іти і захищати їх?

Це глибоке питання, свою відповідь на яке пропонує “Курс юного патріота”. Тут дуже тісно переплітаються психологія, філософія і педагогіка, які допомагають прибрати з дороги стереотипи і сформувати у дитини розуміння того, навіщо особисто їй потрібно дбати про близьких людей, як це зробить її щасливою і чому недбале ставлення до оточення призводитиме до самотності і невдач.

“Курс юного патріота” охоплює різні сфери життя дитини – навчання, спілкування з друзями і родичами, догляд за домашніми тваринами, підтримання чистоти, приготування їжі тощо. Кожна справа, якою займається дитина, розглядається з урахуванням сенсу, який наповнюватиме її подальше життя та розвиватиме можливості, що потрібні дитині для формування здорового і сильного тіла, чуйної душі, міцного духу та свідомого і відповідального ставлення до власного життя.

“Курс юного патріота” пропонує свої варіанти відповідей на ті серйозні питання, які хвилюють наших дітей. Сподіваємося, що вони допоможуть їм впоратися з усіма негараздами дитячого віку і вирости сильними і щасливими дорослими людьми та громадянами України.